İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan

 

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

KENDİLİĞİNDEN AKAN İLİŞKİLER

 

İlişkilerinizde nelerin olup bittiğini keşfetmek, hayat arkadaşınızı neye göre seçtiğinizi anlamak için 14 Şubat Pazar günü içerisinde Nefes ve Theta Healing çalışmaları ile uyandıran farkındalık çalışmalarının yer aldığı güzel bir çalışma hazırladık. 14 Şubat Pazar günü ilişkilerin görünürdeki kimyası ile değil, bilinçaltındaki simyası ile ilgileneceğiz. O gün belki biraz kafamız karışacak ama kesinlikle fazlaca bir gün olacak. Belki günün sonunda ilişkiler konusunda kendinize yeni bir yol haritasına sahip olabilirsiniz.

 

Hep hatırlayacağınız bir deneyim olacağına eminiz.

Kendiliğinden akan ilişkilere doğru hep birlikte sevgi ve ışıkla

Sibel Kavunoğlu & TN Vakfı Nefes Koçları

ÇALIŞMA İÇERİĞİ

 Çalışmaya kendimizi tanımakla başlayacağız...

 

KENDİNİ TANIMAK

"Nasıl Nefes Alıyorsak Öyle Yaşıyoruz! " Tek bir nefesin hayatımızın üzerindeki gücünü görmek kabul etmesi zor da olsa maalesef doğru.  Şu anda yaptıklarımız nefes alış şeklimizde görüntülenebiliyor. Kısaca Nasıl nefes alıyorsak öyle karaktere sahibiz. Katılımcıların her birinin nefes analizi yapılacaktır.

 

Sonrasında eski ilişkiler ile ilgili neler yapıyoruz? Enerjimiz nasıl? ı keşfedeceğiz....

 

NEDEN HEP AYNI KİŞİLERİ HAYATIMIZA ÇEKİYORUZ?

Neden hep aynı tipteki kişileri çekiyoruz ve içimizdeki bu yönleri farkındalık, nefes, theta gibi tekniklerle nasıl entegre edebiliriz sorularının yanıtını bulabileceğiniz özel bir çalışmadır.

HAYAT ARKADAŞI SEÇİMLERİNİZİ NEYE GÖRE  YAPIYORSUNUZ?

 Hayat arkadaşımızı enerji alanımızdaki titreşime göre seçeriz. Bu enerji alanını da geçmiş düşüncelerimiz, duygularımızın ve deneyimlerimiz oluşturur. Siz de içinizdeki  bu titreşimin kodunu fark ederek,  bu kodu değiştirebilme şansına sahip olabilirsiniz.  

 

En sonunda ise mevcut enerjinizdeki kısıtlamaları açacak enerji çalışmaları yapacağız..

 

KENDİNİ SEVMEK-THETA HEALİNG

Kendimizi tam anlamıyla sevmedikçe  Yaratıcı sevgisi dahil, sevginin alma-verme, ifade etme gibi tüm formlarına kendimizi açabilmek, Kişisel sınırlarımızı belirlemek ve kendi değerimizi bilmek üzerine bir çok güçlü inanç programlarının yüklemesi yapılacaktır.  Ayrıca geçmiş yemin ve sözlerin bozularak, sağlıklı bir çekim alanı oluşturulmasına yönelik pozitif programlar yüklenerek DNA aktivasyonu yapılacaktır.

GEÇMİŞLE VEDALAŞMAK-THETA HEALİNG

Theta Şifası ile geçmiş ilişkilerinizden sizde kalan enerjilerin gerçek sahibine gönderilmesi ve sizinkilerin tekrar gönderilmesi ile ruh eşinizin size doğru çekilmesi ritueli yapılacaktır. Çalışma öncesinde Theta Şifa Tekniği tanıtımı yapılarak bilinçaltımızdaki  belli başlı duyguların enerjisinin ne durumda olduğuna bakılarak, Theta Şifası ile size en uygun ruh eşinize göre uygun inançların yüklemesi ritüeli yapılacaktır. 

KENDİ RUH EŞİNİZİ YARATMAK- THETA HEALİNG

Dışarıda sizi bekleyen ve sizi arayan ruh eşinizin olduğunu bilmek çok önemlidir. Yaşam yolculuğunuzda “Ruh Eşi’nizi bulmak olasıdır. Şimdi eskiye oranla seçilebilecek birçok ruh eşi vardır. Bir birey kendine uygun birden fazla ruh eşine sahip olabilir. Kendinizi gerçekten sevdiğinizde “en uygun ruh eşinizi “de sevmeye hazırsınız demektir.  

KALPTEN KALBE İLETİŞİM-NEFES VE MEDİTASYON

 İletişim, gerçeğin kişiler arasındaki iletimi sürecidir. Doğru iletişim karşılıklı memnuniyettir. Gerçeğin farkına varmamızı sağlar. Gerçek, her düzeyde, dönüştürücü ve iyileştiricidir. Gerçek iletişim ifademizin yolunu açar