TRANSFORMAL NEFES® Semineri

     11-16 Kasım 2023 İSTANBUL                           

Seminer boyunca, günde iki kez nefes alacağız. Partner Breathing, Oturmalı Nefes Seansları, Üçüncü Göz Nefesi, Boğaz Nefesi, Havuzda Yeniden Doğum Nefesi, Kundalini (*), 100 Neşe Nefesi, 8 ila12 Çakra Açma Nefesleri, Beyin Dengeleme Nefesi, Ayna Nefesi gibi Tam Diyafram Nefesinin Değişik Kullanım Şekillerini keşfedeceğiz. 

 

Sabahları size özel hazırlanmış ritüellerimizle güne başlayacağız. Bu egzersizler günlük yaşamınızda da uygulamaya devam edebileceğiniz etkili dönüşüm becerilerini içeriyor. 

 

The Work: Bryon Katie Yargılardan Özgürleşme, Gençlik Pınarı Hareketleri, Nefes Analizi, Bolluk Ve Bereket Planı, Dyatik Ruhtan Ruha İletişim, Affetme Egzersizi, Odaklanma, Yükselme&Açılma Egzersizleri gibi Nefesle Birlikte Güçlü çalışan özel tekniklerden faydalanacağız.

 Ayrıca Ses şifası, Keyif alacağınız Birçok Oyun, Bilincinizin Yüksek Seviyelerini Deneyimleyebileceğiniz Daha Bir Çok Güçlü Çalışma….

 Dünyanız daha çok iç barış, denge, şeffaflık ve sevinç dolu bir yer bulacaktır. Gönül rahatlılığı ile yerinizi ayırtabilirsiniz.

 Dr. Judith Kravitz'in liderliğinde Hybrid Level IV'ün ilk aşaması olan Level IV A 26 Ağustos-1 Eylül 2022 tarihinde İstanbul'da yapılacaktır.
( Transformal Nefes Semineri, Level IV Eğitimini alabilmek için ön şarttır) 
Sınırlı sayıda katılımcı kabul edileceğinden yerinizi şimdiden ayırtmanızı öneririz.
Level IV B 28 Ekim-3 Kasım tarihlerinde yapılacaktır. Detay bilgiler için Bize Ulaşın