top of page

Dr.Judith Kravitz ve Sibel Kavunoglu ile TRANSFORMAL NEFES® Semineri

     6-11 Ocak 2024 

Sarot Termal Park- Ilıca Köyü/Mudurnu

Seminer boyunca, günde iki kez nefes alacağız. Partner Breathing, Oturmalı Nefes Seansları, Üçüncü Göz Nefesi, Boğaz Nefesi, Havuzda Yeniden Doğum Nefesi, Kundalini (*), 100 Neşe Nefesi, 8 ila12 Çakra Açma Nefesleri, Beyin Dengeleme Nefesi, Ayna Nefesi gibi Tam Diyafram Nefesinin Değişik Kullanım Şekillerini keşfedeceğiz. 

 

Sabahları size özel hazırlanmış ritüellerimizle güne başlayacağız. Bu egzersizler günlük yaşamınızda da uygulamaya devam edebileceğiniz etkili dönüşüm becerilerini içeriyor. 

 

The Work: Bryon Katie Yargılardan Özgürleşme, Gençlik Pınarı Hareketleri, Nefes Analizi, Bolluk Ve Bereket Planı, Dyatik Ruhtan Ruha İletişim, Affetme Egzersizi, Odaklanma, Yükselme&Açılma Egzersizleri gibi Nefesle Birlikte Güçlü çalışan özel tekniklerden faydalanacağız.

 Ayrıca Ses şifası, Keyif alacağınız Birçok Oyun, Bilincinizin Yüksek Seviyelerini Deneyimleyebileceğiniz Daha Bir Çok Güçlü Çalışma….

 Dünyanız daha çok iç barış, denge, şeffaflık ve sevinç dolu bir yer bulacaktır. Gönül rahatlılığı ile yerinizi ayırtabilirsiniz.

 2024 yılı Transformal Nefes Level IV Eğitim tarihleri şöyledir
Level IV A 7-13 Mayıs 2024  Yüzyüze Dr. Judith  Kravitz- Sibel Kavunoglu
Level IV B 10-16  2024 Online Hybrid Dr. Judith  Kravitz- Sibel Kavunoglu
 Detay bilgiler için Bize Ulaşın

Sarot Termal Park SPA Hotel Hakkında

 

 

Termal Suyun Özellikleri ile ilgili olarak Otel yönetiminden aldığımız bilgiler şöyledir?

Kaplica Sularimiz Yöredeki Kayaç Yapisi Ve Suyun Özelliklerine Göre Bölgedeki En İyi Nitelikteki Kaplica Suyu Olarak Sağlik Bakanliğinca Onaylanmiştir.. İçerisinde Bulunan Mineraller Zenginliği İle Şifa Dağitmaktadir. Solunum Sistemi Hastaliklari: Astma Bronşiyal, Aronik Bronşit, Alerjik Üst Solunum Yolu Hastaliklari, Pnömokonyoz'dir. Bu Tür Hastaliklarda Daha Çok Klimaterapi Uygulanmaktadir. Cilt Hastaliklari: Egzama, Akne, Psöriasis, Nörodermit, Kronik Rezidüel Ürtiker. Kas Ve İskelet Sistemi Hastaliklari: Dejeneratif Eklem Hastaliklari(Kireçlenmeler), Yumuşak Doku Romatizmalari, Bazi İnflamatuar Romatizmal Hastaliklar (Örneğin Ankilozan Spondilit, Romatoid Artrit), Ortopedik Girişimler Sonrasi, Travmalar Sonrasidir. Bu Tür Hastaliklarda Daha Çok Banyo Kürleri Uygulanmaktadir. Kalp Ve Dolaşim Sistemi Hastaliklari: Kompanse Kalp Yetmezliği, Fonksiyonel Dolaşim Bozukluğu, Esansiyel Hipertansiyon, Varisler, Periferik Arter Hastaliklari, Esansiyel Hipontansiyondur (Özellikle Ortostatik). Bu Tür Hastaliklarda Daha Çok Banyo Ve İklim Kürleri Uygulanmaktadir. Mide, Bağirsak, Metabolizma Hastaliklari: Mide Hastaliklari, Şeker Hastaliği, Obezite, Gut, Karaciğer-Safra Kesesi Fonksiyonel Yetmezlikleridir. Bu Tür Hastaliklarda Banyo Kürleri Ve Şifali Çamur Ağirlikli Olarak Uygulanmaktadir. Böbrek Ve İdrar Yollari Hastaliklari: Kronik Piyelonefrit, Kronik Sistit, Kronik Prostatit, Böbrek Taşlari, Fonsiyonel Yetmezlik. Bu Tür Hastaliklarda Şifali Çamur Ve Banyo Kürü Ağirlikli Olarak Uygulanmaktadir. Kadinve Doğum Hastaliklari: Genital Organlarin Müzmin Hastaliklari, Vejetatif Over Yetmezliği, Fonksiyonel Sterilite (Kisirlik), Ameliyatlar Sonrasi Adhezyon Profilaksisi, Dismenore, Fluor. Bu Tür Hastaliklarda Daha Çok Banyo Kürü Uygulanmaktadir. Nörolojik Hastaliklar: Merkezi Ve Periferik Kronik İnflamatuar Hastaliklar, Omurga Hastaliklari, Travmatik Lezyonlar, Spastik Paraliziler, Nöro Ve Myopatiler, Vasküler Nörolojik Hastaliklar, İnme Rehabilitasyonu, Nöro-Vejetatif Distonidir.


* Tesisin Termal Suyu Kaynaktan Gelmektedir. Termal Suyu 68 Derece Çikiş, Yüzme Havuzlari 30 Derece, Hiper Termal Havuz 45 Derece Ve Odalarda 55 Derecedir.

 

İstanbul Avrupa yakasından otele ulaşım 210 km, Sabiha Gökçen havalimanından ise 185 kmdir 

bottom of page