top of page

Sağlığınız Bizim İçin Çok Önemli

Happy Family in the Park.jpg

Transformational Breath Foundation’ın Corona virüsüyle ilgili en son yayınladığı hiyjen protokol aşağıda şekildedir. Bu protokol gelişmelere uygun olarak güncellenmektedir;

 

 1. Çalışmalarımızda kullandığımız Mucize Bilincini aklımızda tutarak, korku kalıplarına düşmemeye özen gösteriyoruz.

 2.  Dünya Sağlık Örgütü'nün önerilerini takip ediyoruz. 
  - Ellerimizi mümkün olduğunca sık yıkıyor. Kolonya ve dezenfektan kullanılıyoruz. 
  - Yüzümüze dokunmaktan kaçınıyoruz.
  - Herhangi bir belirti olduğunda evde kalmayı tercih ediyoruz. 

 3. Dünya Sağlık Örgütü ve kendi hükümetimiz tarafından yayınlanan özel yönergeleri dikkatle izliyor ve takip edilmesi gereken adımları özenle yerine getiriyoruz. 

 4. Çalışmalarımız sırasında bazı pratik uygulamalar ise şöyledir;  - Etkinlik başlangıçlarında ateş ölçümü yapılmaktadır.                         - Grup halinde çalışırken araç ve gereçlerin uygun şekilde dezenfekte edildiğinden ve kişiye özel poşetlerde saklandığından emin oluyoruz.                                                                                                       - Gruplar halinde kişi başına belirli bir yastık veya yastık kılıfı atıyoruz (ki bu uygulama hep böyleydi) Ayrıca, minderi örtmek için kişi başına bir örtü kullanıyoruz.                                                                          - Her seans için bir kağıt havlusu bulunduruyoruz (ki bu uygulama geçmişte de yapılıyordu) 

 5. Siperlik ve maske kullanıyoruz.

 6. Seans sırasında cam ve kapılar sürekli havalandırılmaktadır. 


Ayrıca bu virüsün ölüm oranının aslında çok düşük olduğunun farkındayız, Kilit rolü oynayan şeyin güçlü bir bağışıklık sistemi olduğunu biliyoruz. Sağlıklı besleniyor, C vitamini açısından zengin yiyecekleri yiyiyor ve dinlenmek için kendimize yeterli zaman ayırıyoruz. 

Mutlulukla ve Sağlıkla Kalın. 

bottom of page