#Online Etkinlikler

Şimdi Değilse Ne Zaman?

Nefesle Kelebek Etkisi Etkinliği 5 Haziran 2020 de yapılacaktır. Detaylar için Kelebeği Tıklayın...

#İçine Dön, ''DUR'' de 

Bayram Süresince Her gün

23-24-25-26 Mayıs Saat 17.00-18.15

Hepimiz ideal bir dünya arayışı içindeyiz. Gerçek şu ki, bu sadece kendi kalbimizde var olabilir. Bir şeylere bağlı olmadan sevebilmeyi öğrenmek için kalbimizin kapasitesini arttırmalıyız. 

Yaşarken bir sürü seçim yaparız. Seçim yapmakta bir sorun yoktur. Sorun, sevdiklerimiz ve beğenmediklerimize aşırı bir şekilde tutunmaktan kaynaklanır. Ve bu tutunmalar ne zihnimize, ne bedenimize, ne de kalbimize iyi gelir.

 Bayram süresince bu tutunmalara ‘’DUR’’ demenin yolunu keşfetmeye davet ediyoruz. 

 Attığımız her adımın tüm dünyayı etkilediği gerçeğini bize unutturuyor. Harekete geçmeden önce seçimlerimizi transforme etmenin bir yolunu bulmalıyız. Kalplerimizin eğitimi için harcadığımız her an değerlidir. Kalbimizin tek yapması gereken sevgi, ne kadar sık ​​hatırlarsak, yargı ve kınamalardan kendimizi uzaklaştırmak o kadar kolay olur. 

Özet İçerik: Tutunmalara DUR deme tekniği - Single point meditation, 4 ölçülemez duyguyu aktive etmek - Analitik Meditasyon (Bu dört duygu olsaydı, yeryüzünde cennete sahip olurduk ve bu 4 duygu zihnimizin doğal hali içinde mevcut.. anonim) Bu çalışmada kullanılacak uygulamalar Tibetian Budizm öğretilerine aittir.

23 Mayıs günü çalışma 18.30 da bitebilir. 

Katılım ücretsiz olmakla birlikte TOG, Tema, Unicef, Darüşşafaka, Çağdaş Yaşamı Derneğine istediğiniz tutarda bağış yapmanızı rica ediyoruz. 

#EVDE KAL&GÜÇLEN

Sibel Kavunoğlu ile Online Nefes Seansı

Evdekal süreci dahilinde online nefes seansların büyük destek sağlayacağına inanıyoruz. Mayıs ayı içinde bir kişiye 3 ücretsiz online seansı aşağıdaki kuruluşlardan birine istediğiniz miktarda bağış vermeniz karşılığında yapılacaktır. 

En Son Talep Tarihi: 15 Mayıs. Gelen Taleplerin arasından kura çekilerek seans alacak kişi belirlenecektir. Şimdiden Anlayışınız için teşekkür ederiz

Katılım ücretsiz olmakla birlikte TOG, Tema, Unicef, Darüşşafaka, Çağdaş Yaşamı Derneğine istediğiniz tutarda bağış yapmanızı rica ediyoruz. 

#EVDEKAL&500 NEŞE NEFESİ
Her Salı Akşamı Saat 18.30-19.30

Nefesini Yeniden Kazan ve Transformal Nefes® seminerine katılanları kendi kendilerine yaptıkları seanslarda desteklemek istiyorum.

Her salı akşamı hep birlikte 500 Neşe Nefesi yapacağız. Nefes, bu süreçte duygu ve düşünceleriniz dengelenmesinde çok güçlü bir araç olabilir... 

Katılım ücretsiz olup başvuruda bulunmadan önce gereklilikler notunu dikkate almanızı rica ederim

Katılım Gereklilikleri:  Sibel kavunoğlu ile Transformal Nefes® semineri ve Nefesini Yeniden kazan çalışmasına katılmış olmak.

#EVDEKAL&DAHA DA GÜÇLEN
Sibel Kavunoğlu ile Online Transformal Nefes® Seansı

Online Transformal Nefes® Seansı

Corona günlerinde Sibel Kavunoğlu birebir özel Transformal Nefes® seansını zoom uygulaması üzerinden yapmaktadır. Bu başlık altındaki çalışmalar ücretlidir. Başvuru gereklilikleri aşağıdaki sorularda özetlenmiştir. 

Kimler Başvurabilir?

Daha önce Transformal Nefes® seminer ve hafta sonu çalışmalarına katılmış olanlar ile Sibel Kavunoğlu'ndan minimum 3 seans almış olanlar katılabilir.

Daha Önce Nefes Deneyimi Olmayanlar Başvurabilirler mi? 

Transformal Nefes®in tüm dünyada geçerli olan protokoluna göre daha önce nefes deneyimi olmayanlar online üç nefes seansı alma şartıyla başvuruda bulunabilirler. 

Farklı nefes tekniğini uygulayanlar katılabilirler? 

Evet. Bir önceki sorudaki uygulama geçerlidir.

Özel Grup çalışması olabilir mi? 

Daha önce Transformal Nefes® Semineri ve Nefesini Yeniden Kazan çalışmasına katılan ve Sibel Kavunoğlu'ndan minimum online ve yüzyüze 3 özel seans almış olanlar başvurabilir

Ücret Bilgisi: Küresel salgını süresince destek vermek amacıyla ücretlerde revize ettik. 

Birebir özel Transformal Nefes®çalışması: 250 TL KDV dahil, Grup nefes çalışması: 120 TL KDV dahil. Minimum kişi sayısı grup için dörttür. Kendi grubunuzu oluşturup info@nefestr.com'a mesaj atabilirsiniz.

 Bizi Takip Etmeye Devam Edin

İnstagram #mutluluğusansabırakma

facebook: Transformal Nefes/Meditasyon Sibel kavunoğlu

İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

  • Instagram Social Icon

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

  • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan