İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan

 

 • Twitter Social Icon
 • Instagram Social Icon

TRANSFORMAL NEFES® ÇALIŞMALARI

Portrait of a Smiling Woman with Curly H
 

Bulunduğun Yerden Başla!

Her Salı Akşamları

Saat 19:00-21:00

Cumartesi Sabahları

Saat 10:30 -12:30

 

TAM GÜNLÜK NEFES ÇALIŞMALARI

2 Şubat 2020 Pazar 

Saat 10:30-17:00

Daha çok nefes alırsak, daha dolu yaşarız. Nefes alırken, solunum sistemimizi rahat bir şekilde kullanarak, hücreler oksijene dönüşür. Nefes alma, endorfinlerin ve nöropeptidlerin kan dolaşımına salınmasını ve böylece hafiflik ve barış hissi yaratmasını sağlar. Sevincin en belirgin ifadesi olan kahkahalar hayatımızda bolca olur, kendimizi özgür bırakmaya ve gerçekte kim olduğumuzu ifade etmeye başlarız. Bir günlük atölye, iki güçlü Transformal Nefes® çalışması, bireysel nefes analizi, 100 Neşe Nefesi, kişisel koçluk, ve Transformational Breath®'ın "üç düzeyini" kapsamaktadır.

 

      Mutlu Olmak herkesin hakkıdır. Ve bu mutluluk bir nefes ötesinde olabilir !!!!!

 

 

 

Bowling Strike
Nefesini Yeniden Kazan
Reclaim Your Breath
7-9 Şubat 2020 İstanbul
13-15 Mart 2020 Tushita / Abant
Daha fazla enerji, daha iyi sağlık ve daha fazla denge kazanmak, nasıl nefes aldığımızla direk bağlantılıdır. Hafta sonu boyunca nasıl nefes aldığımıza ve nasıl nefes almamız gerektiğini öğrenecek, diyaframdan nefes alarak, nefes alırken kullandığımız gereksiz 
kas aktivitelerini bırakmaya odaklanacağız. Daha fazla oksijen ve pranik enerjinin faydalarını en üst düzeye çıkartarak daha fazla gevşeme ve akış yaratacağız.
 
Nefes alma yolculuğunuzun ikinci önemli rolü ise Transformal Nefesin özel nefes alma modeliyle bilinç altındaki negatif kalıpları, örneğin geçmiş travmaları, olumsuz duyguları ve sınırlı inançlara ulaşarak onları kendi nefesinizle yarattığınız yüksek frekanslı enerjiye dönüştürmesidir. Bilinçaltının bu şekilde temizlenmesi, daha yüksek farkındalık düzeylerine erişmenize izin veren enerjik açılımlar sağlar...
Bu hafta sonu sonunda benliğinizin olağanüstü yönlerinden bazılarını ifade etmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde Transformal nefesin arzuladığınız şeyleri gerçekleştirilmesini destekleyen etkili bir araç olduğunu keşfedebilirsiniz.
 
Çalışma İçeriği
 
 • Kişisel Nefes Analizi
 • 6 Tranformal Nefes çalışması, 100 Nese Nefesleri
 • 3.Göz Nefesi
 • Arınma Nasıl Gerçekleşir?
 • Çevremizi Nasil Algılarız?
 • Dengeleyici Beden Hareketleri
 • Rehberli Meditasyon
 • Projeksiyon
 • Sonsuzluk Nefesi
 • Çalışmaya katılanlara Sibel Kavunoğlu'nun yönlendirmesinin yer aldığı nefes seans CD si verilecektir.
Zamanlama
 
 • Cuma günü 19.00-22.30
 • Cumartesi gün: 9.30 -18.30
 • Pazar günü 9.00- 16.30
Beautiful Women

 

Transformal Nefes® Semineri

 

Dr. Judith Kravitz ve Sibel Kavunoğlu ile

18-23 Nisan 2020

İstanbul

Bu seminer, yüksek bilinçliliğin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini kolaylaştıracak en iyi araçları, dönüşüm becerileri ile teknikleri sunar. Dönüşen bilinciniz, sizin için daha keyifli, bolluk ve bereketli bir hayat yaratacak olan şeydir. Hayat, kendini gerçekleştirme, kendini güçlendirme ve hizmet vermenin eğlenceli bir dansı haline gelecektir. İçinizdeki gücü keşfederek hayatınızın kontrolünü eline almak ve istediğiniz hayatı yaşamak istiyorsanız Seminer için yerinizi şimdiden ayırtın.

     Transformal Nefes, kendi kendine şifanın gerçekleştiği en güçlü şifa tekniklerinden biridir. 

      Seminer boyunca, günde iki kez nefes alacağız. Sabahları size özel hazırlanmış ritüellerimizle güne başlayacağız. Bu egzersizler günlük yaşamınızda da uygulamaya devam edebileceğiniz etkili dönüşüm becerilerini içeriyor. Byron Katie'nin yargılardan özgürleşme çalışması, Pozitif Niyet, Affetme, Öz'den Öze İletişim, mucize bilinci gibi güçlü teknikleri keşfedeceğiz. Ses şifası ve ruhsal iletişimi hakkında daha fazla bilgi öğrenerek bunları kullanacağız. Ayrıca sihirli beden hareketleri, beden haritalaması, ileri nefes ve daha birçok heyecanverici birçok çalışmayla buluşacağızSeminerin son günlerinde suda nefes çalışmasıyla doğum travmalarını dönüştürecek, ayna nefesiyle içimizin en derinliklerini deneyimleyeceğiz.  

 

Dünyanız daha çok iç barış, denge, şeffaflık ve sevinç dolu bir yer bulacaktır. Gönül rahatlılığı ile yerinizi ayırtabilirsiniz.