top of page
KELEBEK ETKİSİ YARATMAYA VAR MISIN?
25 Ekim 2022
Saat 19.30-21.30 Online
Image by Damon On Road

Nefesle

Kelebek Etkisi

Edward Lorenz 1963 yılında, hava tahmini modeli oluştururken birdenbire kendini başka bir şeyin içinde bulur. “Brezilya’da kanat çırpan bir kelebek Amerika’da bir kasırgaya sebep olabilir mi?” sorusunu kendisine sorar.

Kelebek etkisi kavramından çıkan en önemli netice, dünya üzerindeki tüm canlıların bir şekilde birbirleriyle bağlantılı olduğu, her şeyin birbirine zincirleme olarak tesir ettiği ve yaşamı var eden şeyin de bu etki döngüsü olduğudur. Hayatımızda önemsiz görünen her ayrıntı, çok basit düzeyde yaptığımız her hareket aslında ya bizim ya da başkasının hayatının akışını etkiler. Kısaca parça, bütünün habercisidir ve parçadaki her değişiklik bütünü etkiler.

Peki bu ne anlama geliyor?

Aslında Küresel Salgın, bize bir kelebeğin kanadındaki rüzgârın başka bir ülkede fırtınaya dönüşebileceğini gösterdi.

Yeni bir Kelebek Etkisi yaratmak isteyenleri, 25 Ekim 2022 Salı günü saat 19.30’da sıradan nefes çalışmasının neler yaratabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz.

Katılım ücretsiz olmakla birlikte, aşağıdaki kuruluşlara istediğiniz miktarda bağış yaparak sıradan etkiyi hep birlikte büyütelim diyoruz. Bağışlarınızı, “Nefesle Kelebek Etkisi” açıklamasıyla yapabilirsiniz. 

Yardım için gerekli hesap numarası ve diğer detaylar için ilgili kuruluşların websitelerini(*)ziyaret edebilirsiniz. Bağış desteğinizi verdikten sonra Nefes Çalışması ile ilgili detaylı bilgileri almak için bize ulaşın. Bağış yaparak sıradan etkiyi hep birlikte büyütelim diyoruz. Bağış desteğinizi verdikten sonra Nefes Çalışması ile ilgili detaylı bilgileri almak için bize ulaşın. 

Toplum Gönüllüleri Vakfı TOG 

Tema Vakfı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

KELEBEK ETKİSİ NEFESSİZ KALMASIN

Daha Önce Katılanlar Neler Söyledi?

...Huzur ve dinginlik yaşamak güzeldi. Bu ana vesile olduğunuz sonsuz teşekkürler

 

...Harika bir seans oldu Şifa olsun ve kelebek etkisi ile yayılsın :)

 

...Harikasınız, emek veren herkese şükranla...

...Bu seansla ilgili en çok bütüne katkıda bulunma hissini çok beğendim; ve bireysel olarak yaptığım bir çalışmada bütüne de katkıda bulunmak bana çok iyi hissettirdi. Bu deneyimimin faydalı olmasını sağlayan sebepler ; seansa başlamadan önceki Sibel hocanım bize rehberlik ettiği niyet çalışması benim deneyimlerimin çok faydalı olmasına yol açıyor... Bu niyet belirleme ve nefes öncesi meditasyon zihnimi hazırlıyor. Benim için çalışmayan bir durum olmadı... Her seanstan sonra kendimi özgürleşmiş ve huzurlu hissediyorum. Seanslardaki deneyimlerimin faydalarını yaşamımda da bizzat farkediyorum. Bu da beni daha çok nefes çalışması yapmaya teşvik ediyor. Ve bundan sonra online özel seans da almayı düşünüyorum...

.. Muhteşem bir enerji ve muhteşem bir akış vardı. İyi ki katılmışım ve çemberin bir parçası olmuşum Özellikle fırtınanın güzünde meditasyonu harika bir farkındalık yarattı. En alıcı noktasında söylediğin quote an alıcı noktasıydı. Gerçekten gün içinde defalarca sormam gereken bir soru.. 

Kelebek Etkisi Nefessiz Kalmayacak

Kayıt olmak için info@nefestr.com

bottom of page