top of page

Kurumsal Çalışmalarımız

 

Çalışmalarımız arasında motivasyon arttırıcı, karar alma, zihinsel, duygusal ve fiziksel dengeyi sağlayan çalışmalar yer almaktadır. Kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun özel çalışmalar design edebiliriz.

 

İş Dünyasına Sağlayacağımız Katma Değer Ne Olabilir? 

Nefes, Transformal Nefes, Nefesini Yeniden Kazan, Meditasyon

Ekip olarak hayatınıza anlam katmak üzere yola çıktık. Amacımız, yaşamınızı sizin hayal ettiğiniz gibi sürdürebilmeniz için gerçek anlamı keşfetmenize ve hayatınızın başrol oyuncusu olmanıza destek vermek, arzularınızı bulma ve onlara ulaşma yolunda, sizi motive etmek, ve hayatınıza daha fazla neşe ve zevk getirmek.

 

Biliyoruz ki, modern yaşam içimizdeki potansiyeli yüzeye çıkarma becerilerimizi kaybetmemize neden oluyor. Yaşam hızımız ve tüm dış etkenlerin yoğunluğu, geçmişteki tecrübelerimizden faydalanmamızı engelliyor.

 

İşte biz, içinizdeki tüm gücü kendi gelişiminiz için kullanmanızı sağlamayı, mutlu olmanız için yeni becerileri teknikleri keşfetmenize yardımcı olmayı arzuluyoruz.

Alışılmışın Dışında Spiritüel Çalışmalar Nasıl

Fayda Sağlar?

Nefes, Transformal Nefes, Nefesini Yeniden Kazan, Meditasyon

Referanslarımız

Ruhsal farkındalık çalışmaları  motivasyon arttırıcı, karar alma, zihinsel, duygusal ve fiziksel dengeyi sağlamaktadır. Günümüz koşullarında artık şirketler birbirlerine çok benzer ürünler satıyor ve hizmetler sunuyorlar Ancak eşit rekabet koşullarında dahi bazı şirketler başarı anlamında kalite ve rakam olarak rakiplerini geride bırakıyorlar. Çünkü bu şirketler müşterilere rakiplerine kıyasla farklı bir hizmet sunuyorlar.

Memnun müşteri yaratma olasılığınız, sizin standardın ne kadar dışında bir tutum ve davranış sergilediğinize, yani diğerlerinden ne kadar farklı olduğuna bağlıdır. Kurumun yapı taşları olan sizlerin doğru tutumu ve müşterinizle kuracağınız doğru iletişim sonucunda sunacağınız farklı hizmet sizi hayat duruşunuzda ve kariyerinizde daha iyi yerlere taşırken kurumunuzu da rakiplerin arasında farklı ve özel bir yere konumlandıracaktır.

Şirketlerin hızlı değişim kabiliyetleri, şirket çalışanlarının iletişim konusundaki yetkinlikleri ile direk bağlantılıdır.  İş dünyasında değişim yönetimi, çalışanlar arasında gerginlik yaratır. Çalışanların işteki performanslarını etkiler. Bilinen bir gerçek vardır ki;  şirketler alışılmışın dışındaki değişimleri kolayca aşabilmelerini sağlayacak çözümler ararlar. Ekip olarak, metafizik ve  kurumsal çözümlerdeki uzmanlığını kullanarak iş dünyasının meydan okumalarına dinamik çözümler üretebiliriz. Bireylerin sezgisel akıllarına başvurarak daha iyi karar almaları sağlayacak ruhsal gelişim modelleri sunabiliriz. 

Şirketler, ilerleme yolundaki sıçramalarını yumuşak bir geçiş ile sağlayabilen yönetici ve modellemelere ihtiyaç duyarlar. Bilinçli olarak geleceğin yaratılması ve hedefin gerçekleştirmesini sağlayabilenlerin sayısı fazla değildir. Bireylerin temel inanç sistemlerini kavramış olmaları, içinde bulundukları organizasyona da değer katar. 

Kişisel anlayışı yüksek olan yöneticiler organizasyon içindeki görevlerini çok daha iyi gerçekleştirirler. İş dünyasının meydan okumalarına çözüm sağlayacak öğretileri sizlerle paylaşmaya hazırız.

images.jpeg
Unknown.jpg
Nefes, Transformal Nefes, Nefesini Yeniden Kazan, Meditasyon
Nefes, Transformal Nefes, Nefesini Yeniden Kazan, Meditasyon
Nefes, Transformal Nefes, Nefesini Yeniden Kazan, Meditasyon
Nefes, Transformal Nefes, Nefesini Yeniden Kazan, Meditasyon
bottom of page