İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan

 

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

Hoş Geldiniz!

 

 

  Hayatınıza anlam katmak üzere yola çıktık. Bu işten son derece keyif alıyor ve enerjinizi, performansınızı en iyi şekilde kullanmanız için size destek olabileceğimizi bilmek bize büyük mutluluk veriyor. Amacımız, yaşamınızı tam da sizin hayal ettiğiniz gibi sürdürebilmeniz için gerçek anlamı keşfetmenize ve hayatınızın başrol oyuncusu olmanıza destek vermek, arzularınızı bulma ve onlara ulaşma yolunda, sizi motive etmek, ve hayatınıza daha fazla neşe ve zevk getirmek.

 

Biliyoruz ki, modern yaşam içimizdeki potansiyeli yüzeye çıkarma becerilerimizi kaybetmemize neden oluyor. Yaşam hızımız ve tüm dış etkenlerin yoğunluğu, geçmişteki tecrübelerimizden faydalanmamızı engelliyor. İşte biz, içinizdeki tüm gücü kendi gelişiminiz için kullanmanızı sağlamayı, mutlu olmanız için yeni becerileri teknikleri keşfetmenize yardımcı olmayı arzuluyoruz. 

 

Vizyonumuz

 

Dürüstlük, gizlilik ve güven ilkelerinden ödün vermeden, sosyal sorumluluklarının bilincinde, örnek alınan bir gelişim atölyesi olmak.

 

 

 

IMG_5810 2.jpg
Misyonumuz

Tüm danışanlarımızın, hayatlarına anlam katacak arzu ve hayallerine ulaşmalarında alışılmışın dışında teknikler kullanarak destek olmak

Kanunlara göre, sizlerle birlikte yapacağımız her çalışma, güzel vakit geçirmeniz amacıyla yapılmaktadır. Sağlığınızla ilgili herhangi bir garanti verilmediğini bildirmek zorundayız. Birlikte yapacağımız oturumlar sonucunda alacağınız kararlar veya yapacağınız seçimlerin şahsi veya hukuki sorumluluğu sadece size aittir. Bizden randevu aldığınızda , bizden hizmet almaya engel olan herhangi bir zihinsel, duygusal yada fiziksel durumunuz olmadığını teyit ediyorsunuz.. Bizler size kanuni, finansal, tıbbi yada herhangi bir tavsiyede bulunma yeterliliğine sahip değiliz ve tavsiye vermiyoruz. Herhangi bir tavsiyeye ihtiyacınız varsa uygun yasal lisansa sahip bir uzmana ulaşmanızı tavsiye ederiz.