Transformal Nefes Koçluk Eğitimi

tbf-training-path-turkish.jpg

Level 4 Transformal Nefes® KOÇLUK EĞİTİMİDİR.

Dr. Judith Kravitz'le birlikte Hybrid Düzende Yapılacak Level 4  A-B Eğitim Tarihleri
 

  • Level IV A   2-8 Haziran 2023        

  • Level IV B  11-17 ağustos 2023   


Nefes koclugu egitimine katilmak isteyenler  icin 19-23 Agustos tarihleri arasinda Transformal nefes semineri Level 1-2-3 yapilacaktir. Bilgi almak icin bize ulaşın

 

  • ÖN KOŞUL: Kişisel Seviye eğitiminin (6 günlük seminer veya ona eşdeğer Level 1, 2 ve 3 eğitimleri) tamamlanmış olması.

  • Ek olarak, her seviye (Level) bir öncekinin üzerine inşa edildiği için TÜM SEVİYELERİN SIRAYLA alınmış olması gereklidir.

  • BÖLÜMLER: Level 4 eğitimi A ve B olarak iki bölümde veya 1, 2, 3 olarak üç bölümde sunulmaktadır. İçerik değişmemektedir.

  • Öğrenciler gerekli olduğu taktirde A-B programından 1-2-3 programına geçiş yapabilirler. Bu durumda herhangi bir eksik kalmaması için bazı içeriklerin tekrar alınması gerekebilir; ancak, tamamlanan günler için ders kredisi kazanılmış olur.

 

PROGRAM İÇERİĞİ:

Seminerin yaşamınızı değiştirici derin etkilerini deneyimledikten sonra bu çalışmayı daha derinden öğrenerek başkalarıyla paylaşmak için içinizde bir çağrı hissedebilirsiniz. Level 4 katılımcılara Transformal Nefes®’i profesyonel olarak yapabilmeleri ve sertifika alabilmeleri için gerekli olan koçluk becerilerinin ve tecrübesinin kazandırılmasına odaklanmış olan 14 günlük bir eğitimdir. 

Üç modül olarak gerçekleştirilen eğitimin ilk modülünde katılımcılar Transformal Nefes®’i uygulamak için gerekli olan Nefes Analizi, Mucize Bilinci, “The Work” çalışması, psikolojik-ruhsal beden haritalaması ve diğer pratik uygulamalarla, seans içeriği, tonlama, çağrılar, temel entegrasyon alanları, danışanlarla çalışma, Transformal Nefes®’in özel unsurları, Transformal Nefes® mentörlüğü gibi yaklaşım, teknik ve araçları öğrenirler. 

Modül 2’de ise koçluk kavramları, uygulamaları ve amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olabilmek için danışanların inançları ve davranışları ile nasıl çalışılması gerektiği konuları işlenmektedir. Modül spesifik olarak Transformal Koçluk becerilerini geliştirme ve uygulama, birden fazla danışanla çalışma, nefes kalıplama, anatomi, Mucize Bilinci geliştirme gibi konuları içermektedir.

Modül 3 danışanlarla daha derin çalışma yöntemleri, çocuklar, yaşlılar, hamileler, doğum yapanlar, astım hastaları, kalp hastaları gibi özel gruplarla çalışma ve ileri seviye Nefes Analizi konularına odaklanmaktadır. Modül, çalışma sistemi oluşturmak, kayıt/geri bildirim formları, çocuklar için özel program hazırlama, toplum yararına çalışmalar, gruplarla çalışma, doğrudan danışanla deneyimin olduğu klinik çalışması, sınav hazırlığı, sınav, ideal yaşamı kurgulama, enerji uyumlanması gibi bölümlerden oluşmaktadır. 

EĞİTİM SONRASI

Level IV eğitimini tamamlayan bir Koç TBF programlarında görev alarak koçluk stajını yapmaya ve sertifikasyon için gerekli diğer koşulları yerine getirmek için çalışmaya başlayabilir. Bu aşamada isterse Transformal Nefes® atölye çalışmaları yapmak için gerekli olan Level 5 eğitimini de alabilir.