top of page

TBF Sertifikalı Nefes Koçluğu Semineri (Level IV) 

Level 4 Dr. Judith Kravitz ve Sibel Kavunoglu Liderliğinde yüzyüze

Level 4 B ise Hybrid düzeninde yapılacaktır.

  • Level IV B  10-16 Ağustos  2024 

2025 yılı Transformal Nefes koçluğu Level 4 A, 9-15 Ağustos 2025, Level 4 B, 8-14 Kasım 2025 tarihinde gerçekleşecektir. 

Transformal Nefes Koçluk eğitimi.JPG
Transformal Nefes Semineri
Başkalarını otantik ve neşe dolu yaşamlara yönlendirme konusunda tutkuluysanız, Transformal Nefes® Koçluğu Eğitimi – Level 4 sizin dönüştürücü yolculuğunuzdur. 

Bu sertifika sizi, bireylerin nefesleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olarak, kendi kendini iyileştirme ve derin kişisel dönüşüm potansiyelini ortaya çıkaracak becerilerle donatır.

 

Transformal Nefes®'i profesyonel düzeyde uygulamak için gereken beceri ve teknikleri sağlar.

 

Eğitimin Önemli Noktaları: 

 

Sezgisel Genişleme: Sezgisel yeteneklerinizi genişletin, başkalarına benzersiz nefes alma yolculuklarında rehberlik etme yeteneğinizi geliştirin.

Kişisel Gelişim: Transformal Nefes®''in ilkelerini ve uygulamalarını derinlemesine araştırırken, hızlandırılmış kişisel gelişimi deneyimleyin.

Mentorluk ve Özel Ders: Dördüncü Seviye Sertifikalı Eğitmen tarafından 14 günlük derinlemesine kişisel ders ve mentorluktan yararlanın.

 

Level 4 A Dr. Judith Kravitz&Sibel Kavunoğlu ile yüzyüze, Level 4 B  Hybrid ise 

hem kişisel hem de çevrimiçi katılıma olanak tanıyan karma bir format sunuyor.

 

Kimler katılmalı:

Bu eğitim, nefes çalışması yolculuklarında başkalarını destekleme çağrısı hisseden ve nefese derin bir bağlılık göstermeye hazır olan kişiler için idealdir.

 

Yerinizi garantilemek ve hayatınızı değiştirecek bu eğitime katılmak için bize ulaşın

Bu seminer bizi, gelişmiş bir nefes tekniğine, usta bir nefes terapisti yeteneğine, Transformal Nefes®'e daha derinden bir bağlılığa, dünyanın her yerinden gelen, nefes tutkunları ve eğitmenlerden oluşan geniş Transformal Nefes ailesine kavuşturur.
bottom of page