TBF Sertifikalı Nefes Koçluğu Semineri (Level IV)  İstanbul

DR. JUDİTH KRAVİTZ Liderliğinde Hybrid seminer düzeninde yapılacaktır.

 

  • Level IV A   26 Ağustos-1 Eylül 2022        

  • Level IV B  28 Ekim- 3 Kasım 2022     

jkchina1m.jpg
IMG_0542.jpg
 

Seminerde; Transformal Nefes®'in hayat değiştiren etkilerini

deneyimlemenin ardından bir çok katılımcı bu yola gönül verip

nefesi daha derin öğrenmeye ve bu deneyimi başkalarıyla

paylaşmaya karar verir.

 

Bu seminer bizi, gelişmiş bir nefes tekniğine, usta bir nefes terapisti yeteneğine, Transformal Nefes®'e daha derinden bir bağlılığa, dünyanın her yerinden gelen, nefes tutkunları ve eğitmenlerden oluşan geniş Transformal Nefes ailesine kavuşturur.

Eğitim Süreci

 

 

Level IV Seminer, Transformal Nefes® konusunda profesyonelliğe ulaşmak ve sertifikalı bir nefes koçu olmak için koçluk yeteneklerine ve deneyimlerine odaklanan yedişer günlük iki ayrı bölümden oluşan bir Seminer programı ile verilmektedir. (Level A ve Level B)

 

İlk bölüm Transformal Nefes® tekniğin anlaşılmasını, nefeste bilinçlenmeyi ve Transformal Nefes®’de kullanılan; nefes analizleri, Mucize Bilinci, “Work”ün uygulanması, Psiko-ruhsal danışmanlık, Vücut haritası ve diğer el ile yapılan uygulamaların öğrenilmesi, tonlama, invokasyonların kullanımı, transformasyonun ana bölgeleri, seans yapılandırma ve danışanlarla karşılıklı çalışma alanının oluşturulması gibi araçları kapsar.

 

İkinci bölümde katılımcılara; koçluk kavramları ve yaşam koçluğu uygulamaları öğretilmektedir. Böylelikle, katılımcılar danışanlarının değerlerine, tutumlarına ve inançlarına  daha bilinçli bir şekilde yaklaşmakta ve bu sayede onların hedeflerine nefesin de inanılmaz güçünün etkisiyle de daha hızlı ve kolaylıkla ulaşmalarına yardımcı olmaktadırlar.Transformal Nefes® Koçluğu seminerinde, birden fazla danışan ile aynı anda çalısma, anatomi, ileri nefes analiz teknikleri, geliştirilmiş mucize bilinci üzerinde çalışılır.