top of page
Var Oluş Nefesi.jpg
IMG_9A35DA7A0134-1.jpeg

VAR OLUŞ NEFESİ ™ 

27-28 Nisan 2024 

 

Yaşamınızı değişterecek, birbirini tamamlayan iki önemli aracı keşfedin...

Dr. Judith Kravitz, Michael Brown’un “Varoluş Süreci  çalışmasıyla Transformal Nefes®'i Birleştirdiği Güçlü bir Hafta Sonuna Davetlisiniz.

  • Yaşamınızı değiştirecek güçte 4 Transformal Nefes® seansı

  • Varoluş Süreci ve Michael Brown’un kitabı ile tanışma, 

  • Günlük yaşamınızda etkili olacak derin degişimler.....

 

Metafizik doktoru olan Judith, 8 çocuk annesi ve Transformal Nefes Vakfının Kurucusudur.“Derin Nefes Al, Neşe ile Kal” kitabının yazarı, nefes ile gırtlak kanserini yenmiş ve o günden beri binlerce kişiyi kendi gücünü keşfetmek için eğitmiştir.

 

Artık bu muhteşem süreci paylaşmak için dünyayı dolaşmaktadır. 

Transformal Nefes® 

Çoğu insan, sağlıklarını, enerjilerini ve yaşam kalitelerini sınırlayan tam kapasitelerinde nefes almadıklarının farkında değildir. 

Transformal Nefes®, solunum sistemini tamamen açar. Bilinçaltı bastırılmış duygular, istenmeyen deneyimlerimizin çoğunun nedenidir. İstenmeyen korku, öfke ve keder duygularını engellemek için farkında olmadan nefesimizi kısıtlarız. 

Transformal Nefes bize bilinçli olarak nefesi nasıl tamamen açacağımızı öğretir, bu da bilinçsizce tutulan olumsuz duyguların serbest bırakılmasına ve sonuçların daha büyük şimdiki an farkındalığına entegre edilmesine izin verir. 

Var Oluş Süreci 

Bugün, hepimiz hakkında hiçbir şey yapamayacağımızı hissedebileceğimiz artan bir olay akışıyla karşı karşıyayız. Bu doğru değil. Artık deneyimsel olarak, kişisel deneyimlerimizin kalitesinde gezinmekten her birimizin sorumlu olduğumuzu fark etmemiz çok önemlidir. 

Evrimsel Varlık Süreci prosedürü, duygusal olanı nasıl etkileyeceğimizi ve dönüştüreceğimizi ortaya koyarak otantik kişisel sorumluluğu nasıl kucaklayacağımızı öğretir 

İnsan deneyimimizin kalitesinin nedenselliği. Hayatımız hakkında hissettiklerimizi şekillendiren basit mekaniği ortaya çıkarır. Bize acı çekmemizin kökenine nasıl cevap vereceğimizi öğretir ve bu tür deneyimlerin doğasında bulunan gizli mücevherleri ortaya çıkarır. 

Detay bilgi için

bottom of page