top of page

Bütünleştiren Nefesini Önemi

Bütünleştiren Nefesin Önemi
16-17 Aralık  Toronto - hybrid

Daha fazla Spiritüel farkındalık ve Spiritüel yeteneklerinize bir açıklık yaratmak için Nefesi nasıl ve neden kullanabileceğinizi keşfedin. 


Sibel Kavunoğlu ile Bütünleştiren Nefesin Önemi Çalışmasıyla Transformal Nefes tekniğini öğrendiğinizde evde kendi başınıza uygulayarak iç gücünüz ve huzurunuzla sürekli bağlantıda kalabilirsiniz. 


🧘🏻‍♀️İki günlük deneyim,  Transformal Nefes®’in Fiziksel, Zihinsel/Duygusal ve Ruhsal Seviyesi hakkında kişinin bilgi edinmesini ve bunları dört güçlü nefes seansında deneyimlemesini sağlar.
🪐Nefesini Yeniden Kazan ™ (RYB) online oturuma uyarlanmış eğitimidir. Kendinize özel nefes alma modelinizin ne anlama geldiğini öğrenebilir ve nefesinizi açabilir. 


Nefesinizin açılmasıyla  birlikte hayatınızın akışında dramatik değişimler hissedersiniz; bilinçaltındaki olumsuzluğu temizlemek ve Transformal Nefes®’in  hücresel hafızayı bilimsel bir yolla nasıl temizlediğini öğrenerek bu tekniği farklı seviyedeki iyilik ve güzelliklerle bağlantıya geçmek için araç olarak kullanabilirsiniz.. 


💫🧐** Uluslararası Transformal Nefes Vakfının Eğitim Hybrid düzende yapılacak eğitim programıdır. 

Özet İçerik: 
2 Genişletilmiş 100 Neşe nefesi ve 4 Tam Transformal Nefes® Seansı: Bütünleştiren Nefesin Önemini Deneyimleyin.
Nefes Analizi: Nefes Modelinizde Hayat Hikayenizin Saklı Olduğu Keşfedin.
Beden Hareketleri, Oyunlar, Nefes Dansı, Genişletilmiş 100 Neşe Nefesi, Burun Nefesi; Kendinizle İlgilenmenin Başka Bir Yolunu Keyfini Keşfedin.
Cumartesi ve Pazar Günü 
Saat 10.00-18.30

Zihin, Beden Ve Ruhun Bir Araya Getirme Sürecinizde Sizinle Olmak Bizi Mutlu Ediyor!


 

Let’s Work Together

Get in touch so we can start working together.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page