top of page
PHOTO-2024-05-07-13-24-02.jpg

Zülal Özen& Sibel Kavunoglu ile

TRANSFORMAL NEFES SEMİNERİ

30 Haziran-5 Temmuz 2024

Kayaköy-Fethiye

 

 

Kendini keşfetme, kişisel gelişim ve derin dönüşüm yolculuğuna çıkacağınız Transformal Nefes Seminerimizde hayat değiştiren bir deneyim için bize katılın.

 

Bu seminer, bilinçli nefes çalışmasının gücüyle tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza, stresi azaltmanıza ve genel refahınızı artırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Etkinlikte Öne Çıkanlar:

 

 

Transformal Nefes Seansları: Duygusal blokajları ortadan kaldırmanıza, canlılığı artırmanıza ve zihinsel berraklığı artırmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir nefes tekniği olan Transformal Nefes'in inanılmaz faydalarını deneyimleyin.

 

Uzman Nefes Koçları: Deneyimli Nefes koçları ile birlikte değerli eğitmenler, nefes seanslarınızda sizlere rehberlik edecek ve kendinizi iyileştirme ve geliştirme yolculuğunuz için güvenli ve destekleyici bir ortam sağlayacaktır.

 

Topluluk: Benzer kişisel gelişim yolundaki benzer düşüncelere sahip bireylerle bağlantı kurun. Deneyimlerinizi ve içgörülerinizi destekleyici ve şefkatli bir toplulukla paylaşın.

 

Kişisel Gelişim: İç dünyanızı keşfedin, kendinizi daha derinlemesine anlayın ve kişisel gelişim ve dönüşüm için yeni olasılıkları keşfedin.

 

Sağlık ve Zindelik: Nefes çalışmasının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığınız üzerindeki derin etkilerini öğrenin.

 

Kimler Katılabilir: Bu seminer kişisel gelişim, stresi azaltma ve refahın iyileştirilmesiyle ilgilenen herkese açıktır. İster nefes çalışması konusunda yeni olun, ister bu konuda deneyiminiz olsun, bu etkinlik herkes için değerli bir şeyler sunar

 

Sınırlı sayıda yerimiz var, yerinizi erkenden ayırtın. Hayatınızı değiştirecek bu etkinlikte yerinizi ayırtmak için info@nefestr.com’a yazın

bottom of page