İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan

 

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon
DSC_0016_edited.JPG
Sibel Kavunoğlu 

23 yıl çalıştığı finans sektöründe ağırlıklı olarak iyileştirme ve geliştirme projelerinin hayata geçirilmesi konularında çalışmalar yaptı. 2005 yılında tanıştığı Transformal Nefes, kendi gerçeğini keşfetmesini sağladı. Yaşamın mucizelerle dolu olduğunu fark ederek ruhsal yolculuğuna başladı. 2010 yılında yapmış olduğu seyahatlerin birinde Tibet’in spritüal lideri Dalai Lama’yla karşılaşması, yaşamında başka bir dönemin açılmasını sağladı ve Nefes çalışmalarının yanında meditasyon da yapmaya başladı.

 

​Uzun yıllar sadece zihnine güvenmiş̧ bir kişi olan Sibel Kavunoğlu, ruha giden yolun kalpten geçtiğine inanıyor ve bunu “Bir kere kalbinizi açtığınızda sisteminizin olması gerektiği gibi çalışmasına izin verirsiniz. Evrendeki yaratıcı enerji, sevgi ve bolluk ve bereket size doğru akmaya başlar” sözleriyle ifade ediyor.

 

Çalışmalarını; İstanbul ve Türkiye’nin Diğer Şehirleri ile Abant gölüne 14 km uzaktaki Elmacık Dere köyündeki Tushita isimli meditasyon merkezinde bireylere ve kurumsal firmalara kişisel gelişim konusunda eğitim ve danışmanlık vermektedir.2017 yılı başında Hindistan’da içeriği Budist öğretisi ve Meditasyon olan bir inzivaya liderlik yapmıştır. 

 

“Gerçeğiniz Arzu ve İsteklerinizdir" kitabının yazarı olan Sibel Kavunoğlu, 2011 yılından beri Milliyet/sağlık internet sitesinde yazılarını paylaşmaktadır.