Bilinçli ve etkili nefes almanın önemi her zamankinden daha fazla hale geldi.  Kişinin nefesiyle solunum sistemi hakkında farkındalığa sahip olmasının değeri çok önemli. Online nefes çalışmaları, katılımcılara nefesleriyle ilişki sağlamayı amaçlamaktadır. Derinlere inmek ve koşulsuz sevgi ve barışın titreşim durumlarına bağlanmak ve daha yüksek bilinç seviyelerine erişmek için nefes çalışmak isterseniz online grup çalışmalarındaki yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Sibel Kavunoğlu ile Birebir online seanslar için info@nefestr.com'a talebinizi gönderebilirsiniz.

Önemli: Bilinçli nefes çalışmaları Covid-19 ve diğer solunum rahatsızlıklarının nihai çözümü değildir. Öncelikle tıbbı görüş almanızı öneririz. 

Nefesinle Buluş

10 Ocak 2022 Pazartesi

Saat 19.00-21.00

Bilinçli nefes alıp vererek nefesinizi etkileyen herhangi bir durumla baş edebilmek için etkili bir araca sahip olursunuz. Çoğu zaman nefes alışveriş bilinçsizdir. Nasıl ve ne zaman nefes aldığımıza dair az ya da hiç farkında değiliz. Solunum sistemini tamamen açmak için doğru kasları kullanmak gerekir. Sibel Kavunoğlu, '' Nefesinle Buluş’’ çalışmasında sizi bilinçli Bütünleştiren Transformal Nefes® almanın sağladığı fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal armağanları anlatacaktır.  

Çalışma kapsamında kendi nefesinizi nasıl analiz edeceğinizi öğreneceksiniz ve nefes alışkanlığınızı desteklemek için online Nefes Uygulaması yapılacaktır. 

Ücret:  200 TL KDV dahil

NEFES AL, YAŞAMIN DEĞİŞSİN

Her Salı Akşamı Saat 19.30-21.30 

Sevgi, Bedenimizde akmaya başladığında insanlar ve dünya daha güzel görünür. Transformal Nefes®bizi içimizde taşıdığımız bu doğal sevgi seviyesine geri getirir. İleri Seviye online Grup Nefes çalışmalarıyla fiziksel olarak enerji seviyenizi arttırabilir, zihinsel olarak sakinlik ve huzur deneyimleyebilirsiniz. Her Çalışmada Şefkat, Sabır, Affetme vb. gibi Mevcut Potansiyelinizi Keşfetmenize Yardımcı olarak Değerler Üzerine Odaklanılacaktır. 

Ücret: Grup Nefes Çalışması 200 TL KDV dahil. 4 Grup Nefes Çalışmasına Katılanlar için Toplam Ödeme 700 TL dir.

 

Katılım Ön Şartı: Nefesle Kelebek Etkisi ile Nefesinle Buluş Çalışmasına Katılanlar İleri Seviye Grup Nefes Çalışmalarına Katılabilir.

Nefesini Yeniden Kazan
21-23 Ocak 2022

Daha fazla enerji, daha iyi sağlık ve daha fazla denge kazanmak, nasıl nefes aldığımızla direk bağlantılıdır. Hafta sonu boyunca nasıl nefes aldığımıza ve nasıl nefes almamız gerektiğine odaklanacağız. Diyaframdan nefes almak şartıyla nefes alırken kullandığımız gereksiz kas aktivitelerini ortadan kaldırarak daha fazla oksijen ve pranik enerjinin faydalarını en üst düzeye çıkartarak ve daha fazla gevşeme ve huzur yaratabilirsiniz. 

Bu hafta sonunu güçlü yapan başka bir özelliği ise, Transformal Nefes®in özel nefes alma modeliyle bilinç altındaki negatif kalıpları, örneğin geçmiş travmaları, olumsuz duyguları ve sınırlı inançlara ulaşarak onları kendi nefesinizle yarattığınız yüksek frekanslı enerjiye dönüştürmesidir. Bilinçaltının bu şekilde temizlenmesi, daha yüksek farkındalık düzeylerine erişmenize izin veren enerjik açılımları sağlar.

   

Bu hafta sonunda Transformal Nefes®in, istediğiniz şeylerin gerçekleştirilmesini destekleyen etkili bir araç olduğunu keşfedebilirsiniz. 

NEFESLE KELEBEK ETKİSİ

1 Şubat 2022 Saat 19.00-21.00

Edward Lorenz 1963 yılında, hava tahmini modeli oluştururken birdenbire kendini başka bir şeyin içinde bulur. “Brezilya’da kanat çırpan bir kelebek Amerika’da bir kasırgaya sebep olabilir mi?” sorusunu kendisine sorar.

Kelebek etkisi kavramından çıkan en önemli netice, dünya üzerindeki tüm canlıların bir şekilde birbirleriyle bağlantılı olduğu, her şeyin birbirine zincirleme olarak tesir ettiği ve yaşamı var eden şeyin de bu etki döngüsü olduğudur. Hayatımızda önemsiz görünen her ayrıntı, çok basit düzeyde yaptığımız her hareket aslında ya bizim ya da başkasının hayatının akışını etkiler. Kısaca parça, bütünün habercisidir ve parçadaki her değişiklik bütünü etkiler.

Peki bu ne anlama geliyor?

Aslında Küresel Salgın, bize bir kelebeğin kanadındaki rüzgârın başka bir ülkede fırtınaya dönüşebileceğini gösterdi.

Yeni bir Kelebek Etkisi yaratmak isteyenleri, 2 Aralık saat 19.00’da sıradan nefes çalışmasının neler yaratabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz.

Katılım ücretsiz olmakla birlikte, aşağıdaki kuruluşlara istediğiniz miktarda bağış yaparak sıradan etkiyi hep birlikte büyütelim diyoruz. Bağışlarınızı, “Nefesle Kelebek Etkisi” açıklamasıyla yapabilirsiniz.  Daha Önce Nefesle Kelebek Etkisine katılanları neler söylediler? 

Toplum Gönüllüleri Vakfı TOG 

Tema Vakfı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

BREATHE CAFE
16 Ocak Pazar  Saat 18.00-19.30

Nefesini Yeniden Kazan ve Transformal Nefes® seminerine katılanları kendi kendilerine yaptıkları seanslarda destek vermek istiyoruz. Ayda Bir Kez Nefesimizi Hatırlayacağız. ​Nefes,  duygu ve düşünceleriniz dengelenmesinde çok güçlü bir araç olabilir... Katılım ücretsizdir.

Bu web sitesinde bulunan bilgiler ("İçerik") yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir hastalık veya durumu teşhis etmek, hafifletmek, tedavi etmek veya iyileştirmek amaçlanmamıştır. Spesifik sağlık yararları hakkında herhangi bir iddiada bulunulmamıştır. Bireyler tıbbi tavsiye için kalifiye bir sağlık uzmanına danışmalıdır. Kullanıcı, bu web sitesinde bilgilerin kullanımı ile ilgili tüm sorumluluğu ve riski üstlenir. TKS Eğitim ve Danışmanlık,  BU SİTENİN İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEMEKTEN ALINAN HERHANGİ BİR BİLGİ, UYGULAMA VEYA HİZMET İÇİN TÜM SORUMLULUĞU VE SORUMLULUĞUNU REDDEDİR. BURADA DAHİL OLAN İÇERİK Sağlık Bakanlığı  tarafından DEĞERLENDİRİLMEMİŞ VEYA ONAYLANMAMIŞTIR.