top of page

Günden güne olumsuz düşünce döngülerine kapılabilir, kendimizi sosyal medyada başkalarıyla karşılaştırma furyasına katılabilir ya da başkalarının bizim hakkımızdaki düşüncelerinden etkilendiğimizi fark edebilirsiniz. 

Tüm bunlar bize ne yapar biliyor musunuz? 

 

Bunlar özgüvenimizi düşürebilirler 👎🏼

 

Bağlantılı bilinçli nefes, yaşamdaki aksiliklere karşı daha yüksek direnç göstermemize ve kendimize daha güvenli ve güçlü hissetmemize yardımcı olur. Nefes çalışması yapmak, kendimizden şüphe duymamızı ve otantik benliklerimizle yeniden bağlantı kurmamızı sağlar.

 

Henüz keşfetmediyseniz Nefes gerçekten süper bir güç. Var oluşunuzun her seviyesinde fiziksel, zihinsel duygusal ve ruhsal seviyede detoks görevi görür. Meditasyon yaparken nefesine odaklanamayanlar için nefes uygulaması, zihinlerini boşaltmalarına yardımcı olan çok güçlü bir araçtır. Zihinlerini temizlemekte zorlananlara özellikle nefes çalışmalarına katılmalarını öneririm. 

 

Nefes yapmak, gerçekten sakinlik ve durgunluk halini deneyimlemenin başka bir yoludur. Endişe ve Stres seviyenizi düşürür. Bu anlamda nasıl nefes alacağınızı öğrenmek çok faydalı olabilir. 

 

Nefes yolculuğunuza yeni başlıyorsanız, katılabileceğiniz nefes çalışmalarından bazıları;

Kendine

Özel Nefes Zamanı Yarat 

Kendi Grubunu oluştur ve Bize Ulaş

Sibel Kavunoğlu ile Birebir Özel ya da 3-6 kişilik gruplar halinde 2 saatlik, tam günlük ya da Nefesini Yeniden Kazan çalışması hangisini istersen gel, birlikte nefes alalım

İki saat süren grup nefes çalışması. Ücret 600 TL + KDV

Tam Günlük Çalışma 

19 Mart 2023 Pazar

Saat 10.30-17.30

Bilinçli nefes alıp vererek nefesinizi etkileyen herhangi bir durumla baş edebilmek için etkili bir araca sahip olursunuz. Çoğu zaman nefes alışveriş bilinçsizdir. Nasıl ve ne zaman nefes aldığımıza dair az ya da hiç farkında değiliz.

Sibel Kavunoğlu, çalışmasında sizi bilinçli Bütünleştiren Transformal Nefes® almanın sağladığı fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal armağanlarla birlikte kendi nefes modelinizin deneyimlerinizle olan bağlantısını paylaşacaktır.  

Çalışma kapsamında kendi nefesinizi nasıl analiz edeceğinizi öğreneceksiniz ve nefes alışkanlığınızı desteklemek için online Nefes Uygulaması yapılacaktır.  Detay bilgi

Nefesini Yeniden Kazan
31 Mart-2 Nisan 2023
Tushita

Daha fazla enerji, daha iyi sağlık ve daha fazla denge kazanmak, nasıl nefes aldığımızla direk bağlantılıdır. Hafta sonu boyunca nasıl nefes aldığımıza ve nasıl nefes almamız gerektiğine odaklanacağız. Diyaframdan nefes almak şartıyla nefes alırken kullandığımız gereksiz kas aktivitelerini ortadan kaldırarak daha fazla oksijen ve pranik enerjinin faydalarını en üst düzeye çıkartarak ve daha fazla gevşeme ve huzur yaratabilirsiniz. 

Bu hafta sonunu güçlü yapan başka bir özelliği ise, Transformal Nefes®in özel nefes alma modeliyle bilinç altındaki negatif kalıpları, örneğin geçmiş travmaları, olumsuz duyguları ve sınırlı inançlara ulaşarak onları kendi nefesinizle yarattığınız yüksek frekanslı enerjiye dönüştürmesidir. Bilinçaltının bu şekilde temizlenmesi, daha yüksek farkındalık düzeylerine erişmenize izin veren enerjik açılımları sağlar.

   

Bu hafta sonunda Transformal Nefes®in, istediğiniz şeylerin gerçekleştirilmesini destekleyen etkili bir araç olduğunu keşfedebilirsiniz. 

Dilersen Kendi Grubunu Oluştur. Min 8 kişi. ve Bize Ulaşın

NEFES AL, YAŞAMIN DEĞİŞSİN

Grubunu Oluştur Online'da buluşalım

Sevgi, Bedenimizde akmaya başladığında insanlar ve dünya daha güzel görünür. Transformal Nefes®bizi içimizde taşıdığımız bu doğal sevgi seviyesine geri getirir. Online Grup Nefes çalışmalarıyla fiziksel olarak enerji seviyenizi arttırabilir, zihinsel olarak sakinlik ve huzur deneyimleyebilirsiniz. Her Çalışmada Şefkat, Sabır, Cesaret vb. gibi Mevcut Potansiyelinizle bağlantıya geçmenize yardımcı olarak Değerler Üzerine Odaklanılacaktır. 

Ücret: Grup Nefes Çalışması 600 TL + KDV  4 Grup Nefes Çalışmasına Katılanlar için Toplam Ödeme 2.200 TL  + %18 KDV dir.

 

Katılım Ön Şartı: Nefesle Kelebek Etkisi ile Nefesinle Buluş Çalışmasına Katılanlar İleri Seviye Grup Nefes Çalışmalarına Katılabilir.

NEFESLE KELEBEK ETKİSİ

Belirlenmiş Bir Tarih yoktur.

Edward Lorenz 1963 yılında, hava tahmini modeli oluştururken birdenbire kendini başka bir şeyin içinde bulur. “Brezilya’da kanat çırpan bir kelebek Amerika’da bir kasırgaya sebep olabilir mi?” sorusunu kendisine sorar.

Kelebek etkisi kavramından çıkan en önemli netice, dünya üzerindeki tüm canlıların bir şekilde birbirleriyle bağlantılı olduğu, her şeyin birbirine zincirleme olarak tesir ettiği ve yaşamı var eden şeyin de bu etki döngüsü olduğudur. Hayatımızda önemsiz görünen her ayrıntı, çok basit düzeyde yaptığımız her hareket aslında ya bizim ya da başkasının hayatının akışını etkiler. Kısaca parça, bütünün habercisidir ve parçadaki her değişiklik bütünü etkiler.

Peki bu ne anlama geliyor?

Aslında Küresel Salgın, bize bir kelebeğin kanadındaki rüzgârın başka bir ülkede fırtınaya dönüşebileceğini gösterdi.

Yeni bir Kelebek Etkisi yaratmak isteyenleri, xxxx saat 19.30’da sıradan nefes çalışmasının neler yaratabileceğini keşfetmeye davet ediyoruz.

Katılım ücretsiz olmakla birlikte, aşağıdaki kuruluşlara istediğiniz miktarda bağış yaparak sıradan etkiyi hep birlikte büyütelim diyoruz. Bağışlarınızı, “Nefesle Kelebek Etkisi” açıklamasıyla yapabilirsiniz.  

 

Daha Önce Nefesle Kelebek Etkisine katılanları neler söylediler? 

Toplum Gönüllüleri Vakfı TOG 

Tema Vakfı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

BREATHE CAFE
26 Mart Pazar  Saat 19.00-20.30 Online

Nefesini Yeniden Kazan ve Transformal Nefes® seminerine katılanları kendi kendilerine yaptıkları seanslarda destek vermek istiyoruz ve hep birlikte ayda bir Kez Nefesimizi Hatırlıyoruz. ​Nefes,  duygu ve düşünceleriniz dengelenmesinde çok güçlü bir araç olabilir. Katılım ücretsizdir. 

Daha önce uzun soluklu çalışmalarımıza katılmadığı halde bu çalışmaya katılmak isteyenler için Breath Cafe Saat 18.30 Başlayacak olup ücreti 600 TL + KDV dir) 

Bu web sitesinde bulunan bilgiler ("İçerik") yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir hastalık veya durumu teşhis etmek, hafifletmek, tedavi etmek veya iyileştirmek amaçlanmamıştır. Spesifik sağlık yararları hakkında herhangi bir iddiada bulunulmamıştır. Bireyler tıbbi tavsiye için kalifiye bir sağlık uzmanına danışmalıdır. Kullanıcı, bu web sitesinde bilgilerin kullanımı ile ilgili tüm sorumluluğu ve riski üstlenir. TKS Eğitim ve Danışmanlık,  BU SİTENİN İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEMEKTEN ALINAN HERHANGİ BİR BİLGİ, UYGULAMA VEYA HİZMET İÇİN TÜM SORUMLULUĞU VE SORUMLULUĞUNU REDDEDİR. BURADA DAHİL OLAN İÇERİK Sağlık Bakanlığı  tarafından DEĞERLENDİRİLMEMİŞ VEYA ONAYLANMAMIŞTIR.

bottom of page