Butterfly

Nefesle Kelebek Etkisi

21 Eylül Saat 19.00-21.00

NEFESİ AL NEŞEN YERİNE GELSİN

Online Grup Nefes Çalışmaları

 

Bilinçli ve etkili nefes almanın önemi her zamankinden daha fazla hale geldi.  Kişinin nefesiyle solunum sistemi hakkında farkındalığa sahip olmasının değeri çok önemli. Online nefes çalışmaları, katılımcılara nefesleriyle ilişki sağlamayı amaçlamaktadır. Derinlere inmek ve koşulsuz sevgi ve barışın titreşim durumlarına bağlanmak ve daha yüksek bilinç seviyelerine erişmek için nefes çalışmak isterseniz online grup çalışmalarındaki yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Sibel Kavunoğlu ile Birebir online seanslar için info@nefestr.com'a talebinizi gönderebilirsiniz.

Önemli: Bilinçli nefes çalışmaları Covid-19 ve diğer solunum rahatsızlıklarının nihai çözümü değildir. Öncelikle tıbbı görüş almanızı öneririz. 

Nefesinle Buluş

6 Eylül Pazartesi

Saat 19.00-21.00

Bilinçli nefes alıp vererek nefesinizi etkileyen herhangi bir durumla baş edebilmek için etkili bir araca sahip olursunuz. Çoğu zaman nefes alışveriş bilinçsizdir. Nasıl ve ne zaman nefes aldığımıza dair az ya da hiç farkında değiliz. Solunum sistemini tamamen açmak için doğru kasları kullanmak gerekir. Sibel Kavunoğlu, '' Nefesinle Buluş’’ çalışmasında sizi bilinçli Bütünleştiren Transformal Nefes® almanın sağladığı fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal armağanları anlatacaktır.  

Çalışma kapsamında kendi nefesinizi nasıl analiz edeceğinizi öğreneceksiniz ve nefes alışkanlığınızı desteklemek için online Nefes Uygulaması yapılacaktır. 

Ücret:  200 TL KDV dahil

NEFES AL, ZİHNİN SAKİNLEŞSİN

Her Salı Akşamı Saat 19.30-21.30 

Sevgi, Bedenimizde akmaya başladığında insanlar ve dünya daha güzel görünür. Transformal Nefes®bizi içimizde taşıdığımız bu doğal sevgi seviyesine geri getirir. İleri Seviye online Grup Nefes çalışmalarıyla fiziksel olarak enerji seviyenizi arttırabilir, zihinsel olarak sakinlik ve huzur deneyimleyebilirsiniz. Her Çalışmada Şefkat, Sabır, Affetme vb. gibi Mevcut Potansiyelinizi Keşfetmenize Yardımcı olarak Değerler Üzerine Odaklanılacaktır. 

Ücret: Grup Nefes Çalışması 200 TL KDV dahil. 4 Grup Nefes Çalışmasına Katılanlar için Toplam Ödeme 700 TL dir.

 

Katılım Ön Şartı: Nefesle Kelebek Etkisi ile Nefesinle Buluş Çalışmasına Katılanlar İleri Seviye Grup Nefes Çalışmalarına Katılabilir.

BÜTÜNLEŞTİREN NEFESİN ÖNEMİ

Zihin, Beden ve Kalbi Bir Araya Getirmenin Yolu

Grubunu Oluştur, Bize Ulaş, Yapalım

Daha fazla Spiritüel farkındalık ve Spiritüel yeteneklerinize bir açıklık yaratmak için Nefesi nasıl ve neden kullanabileceğinizi keşfedin. Bütünleştiren Nefesin Önemi Çalışmasıyla Transformal Nefes tekniğini öğrendiğinizde evde kendi başınıza uygulayarak iç gücünüz ve huzurunuzla sürekli bağlantıda kalabilirsiniz. 

İki günlük deneyim,  Transformal Nefes®’in Fiziksel, Zihinsel/Duygusal ve Ruhsal Seviyesi hakkında kişinin bilgi edinmesini ve bunları dört güçlü nefes seansında deneyimlemesini sağlar. Nefesini Geri Kazan ™ (RYB) online oturuma uyarlanmış eğitimidir. Kendinize özel nefes alma modelinizin ne anlama geldiğini öğrenebilir ve nefesinizi açabilir.

 

Nefesinizin açılmasıyla  birlikte hayatınızın akışında dramatik değişimler hissedersiniz; bilinçaltındaki olumsuzluğu temizlemek ve Transformal Nefes®’in  hücresel hafızayı bilimsel bir yolla nasıl temizlediğini öğrenerek bu tekniği farklı seviyedeki iyilik ve güzelliklerle bağlantıya geçmek için araç olarak kullanabilirsiniz.. 

 

Bütünleştiren Nefesin Önemi çalışması, COVID zamanlarında Transformal Nefesi keşfetmenin ve deneyimlemenin mükemmel bir yoludur. Ekonomik olması yanında maksimum sonucu elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.   

 

** Uluslararası Transformal Nefes Vakfının TBF'nin Eğitmen liderliğindeki ilk online eğitim programıdır. 

Özet İçerik: 

4 Tam Transformal Nefes® Seansı: Bütünleştiren Nefesin Önemini Deneyimleyin.

Nefes Analizi: Nefes Modelinizde Hayat Hikayenizin Saklı Olduğu Keşfedin.

Beden Hareketleri, Oyunlar, Nefes Dansı, 2 Genişletilmiş 100 Neşe Nefesi, Burun Nefesi; Kendinizle İlgilenmenin Başka Bir Yolunu Keyfini Keşfedin.

Cumartesi ve Pazar Günü Saat 10.00-17.00

Zihin, Beden Ve Ruhun Bir Araya Getirme Sürecinizde Sizinle Olmak Bizi Mutlu Ediyor!

Bütünleştiren Nefesin Önemi Çalışmasına katılanlar ayda bir kez yapılan Breath Cafe atölyesine ücretsiz olarak katılabilecekler.

Ücret: 1000 TL artı KDV 

Online Bütünleştiren Nefesin Önemi Çalışması giriş niteliğindedir ve diğer tüm yaşamı değiştiren / iyileştiren uygulamalar gibi, faydaları deneyimlemek için sürekli uygulama gerektirir. Bu atölye bunu teşvik etmek ve size daha fazla bilgi edinmeniz ve pratiğinizi başlatmanız için araçlar sağlamaktır.

BREATHE CAFE
26 Eylül Pazar  Saat 18.00-19.30

Nefesini Yeniden Kazan ve Transformal Nefes® seminerine katılanları kendi kendilerine yaptıkları seanslarda destek vermek istiyoruz. Ayda Bir Kez Nefesimizi Hatırlayacağız. ​Nefes,  duygu ve düşünceleriniz dengelenmesinde çok güçlü bir araç olabilir... Katılım ücretsizdir.

Bu web sitesinde bulunan bilgiler ("İçerik") yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir hastalık veya durumu teşhis etmek, hafifletmek, tedavi etmek veya iyileştirmek amaçlanmamıştır. Spesifik sağlık yararları hakkında herhangi bir iddiada bulunulmamıştır. Bireyler tıbbi tavsiye için kalifiye bir sağlık uzmanına danışmalıdır. Kullanıcı, bu web sitesinde bilgilerin kullanımı ile ilgili tüm sorumluluğu ve riski üstlenir. TKS Eğitim ve Danışmanlık,  BU SİTENİN İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEMEKTEN ALINAN HERHANGİ BİR BİLGİ, UYGULAMA VEYA HİZMET İÇİN TÜM SORUMLULUĞU VE SORUMLULUĞUNU REDDEDİR. BURADA DAHİL OLAN İÇERİK Sağlık Bakanlığı  tarafından DEĞERLENDİRİLMEMİŞ VEYA ONAYLANMAMIŞTIR.