NEFESİ AL NEŞEN YERİNE GELSİN

Online Grup Nefes Çalışmaları

 

Bilinçli ve etkili nefes almanın önemi her zamankinden daha fazla hale geldi.  Kişinin nefesiyle solunum sistemi hakkında farkındalığa sahip olmasının değeri çok önemli. Online nefes çalışmaları, katılımcılara nefesleriyle ilişki sağlamayı amaçlamaktadır. Derinlere inmek ve koşulsuz sevgi ve barışın titreşim durumlarına bağlanmak ve daha yüksek bilinç seviyelerine erişmek için nefes çalışmak isterseniz online grup çalışmalarındaki yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Sibel Kavunoğlu ile Birebir online seanslar için info@nefestr.com'a talebinizi gönderebilirsiniz.

Önemli: Bilinçli nefes çalışmaları Covid-19 ve diğer solunum rahatsızlıklarının nihai çözümü değildir. Öncelikle tıbbı görüş almanızı öneririz. 

BÜTÜNLEŞTİREN NEFESİN ÖNEMİ

Zihin, Beden ve Kalbi Bir Araya Getirmenin Yolu

5-6 Aralık 2020

COVID-19 ile nefes almak, sağlığınız için her zamankinden daha önemli. Bu hafta sonu zoom üzerinden nefesin önemini öğrenecek ve nefes almanızı etkileyen herhangi bir durumla çalışmak için bağışıklık sistemini güçlendirecek iyi bir solunumu elde etmek ve sürdürmek için araçlar öğreneceksiniz.

 

Sibel, artan oksijen seviyesi, denge, daha iyi sağlık ve daha yüksek enerji seviyelerinden yararlanabilmeniz için solunum sisteminizi tamamen açmamın yollarını paylaşacak. Dört tam nefes ve 100 Neşe Nefesi deneyimiyle, nefesi bilinçaltına yerleştirilen duygusal ve zihinsel kalıplara erişmenizi sağlayan güçlü bir titreşim aracına dönüştüren belirli bir nefes modelini nasıl kullanacağınızı öğretecek. Doğru nefes almak, size koşulsuz sevgi ve huzurun titreşim hallerine ve daha yüksek bilinç seviyelerine erişmenize aracılık yapabilir. 

Özet İçerik: 

4 Tam Transformal Nefes Seansı: Bütünleştiren Nefesin Önemini Deneyimleyin.

Nefes Analizi: Nefes Modelinizde Hayat Hikayenizin Saklı Olduğu Keşfedin.

Beden Hareketleri, Oyunlar, Nefes Dansı, 100 Neşe Nefesi, Burun Nefesi; Kendinizle İlgilenmenin Başka Bir Yolunu Keyfini Keşfedin.

Cumartesi ve Pazar Günü Saat 10.00-17.00

Online Bütünleştiren Nefesin Önemi Çalışması giriş niteliğindedir ve diğer tüm yaşamı değiştiren / iyileştiren uygulamalar gibi, faydaları deneyimlemek için sürekli uygulama gerektirir. Bu atölye bunu teşvik etmek ve size daha fazla bilgi edinmeniz ve pratiğinizi başlatmanız için araçlar sağlamaktır.

Zihin, Beden Ve Ruhun Bir Araya Getirme Sürecinizde Sizinle Olmak Bizi Mutlu Ediyor!

Bütünleştiren Nefesin Önemi Çalışmasına katılanlar ayda bir kez yapılan Breath Cafe atölyesine ücretsiz olarak katılabilecekler.

Ücret: 750 TL 

NEFESİNLE BULUŞ

5 Kasım Perşembe Saat 19.30-21.00

COVID-19’un solunum fonksiyonunu sekteye uğratan bir yapısı var. Bilinçli nefes alıp vererek nefesinizi etkileyen herhangi bir durumla baş edebilmek için etkili bir araca sahip olursunuz. Çoğu zaman nefes alışveriş bilinçsizdir. Nasıl ve ne zaman nefes aldığımıza dair az ya da hiç farkında değiliz. Solunum sistemini tamamen açmak için doğru kasları kullanmak gerekir.  

Sibel Kavunoğlu, '' Nefesinle Buluş’’ çalışmasında sizi bilinçli Bütünleştiren Transformal Nefes® almanın sağladığı fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal armağanları anlatacaktır.  Çalışma kapsamında kendi nefesinizi nasıl analiz edeceğinizi öğreneceksiniz ve nefes alışkanlığınızı desteklemek için online Nefes Uygulaması yapılacaktır. 

Ücret:  150TL

İLERİ SEVİYE GRUP NEFES ÇALIŞMALARI

Sevgi, Bedenimizde akmaya başladığında insanlar ve dünya daha güzel görünür. Transformal Nefes®bizi içimizde taşıdığımız bu doğal sevgi seviyesine geri getirir. İleri Seviye online Grup Nefes çalışmalarıyla fiziksel olarak enerji seviyenizi arttırabilir, zihinsel olarak sakinlik ve huzur deneyimleyebilirsiniz. 

Her Salı Akşamı Saat 19.00-21.00 Grup Nefes Çalışması

Her Çalışmada Şefkat, Sabır, Affetme vb. gibi Mevcut Potansiyelinizi Keşfetmenize Yardımcı olarak Değerler Üzerine Odaklanılacaktır. 

Ücret: Grup Nefes Çalışması 150 TL Nefesinle Buluş ile İleri Seviye Grup Çalışmalarından dördüne katılmak isteseniz özel indirim uygulanmaktadır. 

Nefesle Kelebek Etkisi ile Nefesinle Buluş Çalışmasına Katılanlar İleri Seviye Grup Nefes Çalışmalarına Katılabilir.

BREATHE CAFE
1 Kasım Pazar  Saat 18.30-20.00

Nefesini Yeniden Kazan ve Transformal Nefes® seminerine katılanları kendi kendilerine yaptıkları seanslarda destek vermek istiyoruz. Ayda Bir Kez Nefesimizi Hatırlayacağız. ​Nefes,  duygu ve düşünceleriniz dengelenmesinde çok güçlü bir araç olabilir... Katılım ücretsiz olup katılım gerekliliklerine dikkatinizi çekmek isteriz.

​Katılım Gereklilikleri:  Sibel kavunoğlu ile Transformal Nefes® semineri ve Nefesini Yeniden kazan çalışmasına katılmış olmak.

Bu web sitesinde bulunan bilgiler ("İçerik") yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir hastalık veya durumu teşhis etmek, hafifletmek, tedavi etmek veya iyileştirmek amaçlanmamıştır. Spesifik sağlık yararları hakkında herhangi bir iddiada bulunulmamıştır. Bireyler tıbbi tavsiye için kalifiye bir sağlık uzmanına danışmalıdır. Kullanıcı, bu web sitesinde bilgilerin kullanımı ile ilgili tüm sorumluluğu ve riski üstlenir. TKS Eğitim ve Danışmanlık,  BU SİTENİN İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEMEKTEN ALINAN HERHANGİ BİR BİLGİ, UYGULAMA VEYA HİZMET İÇİN TÜM SORUMLULUĞU VE SORUMLULUĞUNU REDDEDİR. BURADA DAHİL OLAN İÇERİK Sağlık Bakanlığı  tarafından DEĞERLENDİRİLMEMİŞ VEYA ONAYLANMAMIŞTIR.

İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

  • Instagram Social Icon

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

  • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan