To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Transformal Nefes Seminerine Katılmak Bana Neler Sağlar?

Transformal Nefes Semineri, nefes seanslarının yanı sıra bütünsel iyilik ve sağlığa hizmet eden pek çok etkili kişisel gelişim araçları ile de tanışmanıza ve deneyimlemenize aracılık eder. Transformal Nefes semineri süresince yapılan 12 tam nefes seansı ile nefesimiz tamamen açılır, bağlantılı, doğal ve aktif şekilde akmaya başlar; bu da bize sağlık, enerji, canlılık ve denge olarak geri döner.

 

Yıllar içinde biriktirdiğimiz hücre hafızamızda bulunan negatif, düşük frekanslı enerjiler- tüm negatif düşünceler ve bastırılmış duygular, özel bir teknik ile aldığımız nefesin yarattığı yüksek vibrasyonlu enerji sayesinde dönüşerek daha pozitif bir hale gelir. Böylece, daha neşeli, sevgi dolu, kendi ile barışık, huzurlu ve daha sağlıklı olmamızı sağlar. Yaşam kaynağımız ile ancak nefes sayesinde bağlantı kurabilir ve yaşam enerjimizi ancak nefes sayesinde yaşamımıza alabiliriz.

 

Transformal Nefes semineri, nefesin pek çok değişik etki alanlarını kullanarak bize en yüksek farkındalığımıza ulaşma, anda kalabilme ve yaşam içinde doğal akış ile var olmayı sağlayarak olanı olduğu gibi kabul ve teslimiyet hali ile yaşamamıza yardımcı olur.

    Transformal Nefes® Semineri Nerede ve Kaç Günde Uygulanıyor? 

 

Normal rutininizden, işinizden, hayatınızdan, ailenizden ve arkadaşlarınızdan ayrı geçireceğiniz 6 gün boyunca size yaşamınızın dışına çıkarak yaşamınıza ve yaşamınız içerisinde nerede yer aldığınıza bakma fırsatı doğuracak. Yaşamınızın gündelik hayatın itiş kakışı olmadan, transforme olabilmesi ve pozitife dönüştürülebilmesi daha kolaydır. Bir yandan da bu değişimin size tamamen yabancı insanlarla aynı ortamda oluyor olması derinlerde bir güvenlik probleminizi yüzeye çıkartıp transforme olmasını sağlayacak.

 

Bilin ki her çıkış bir inişten sonra gerçekleşir. Ve bir iniş tek bir nefes, tek bir saniye içerisinde çıkışa dönüşebilir. Üst üste güçlü transformasyon araçları ile Transformal nefes semineri başarı ve etkiden oluşuyor. Seminer içerisindeki her an, her saniye ve olan biten herşeyin bir nedeni var. 

 

Bu Güçlü değişim ve dönüşüm seminerinden sonra Level IV Aşama I ve Aşama II seminerine devam ettiğiniz takdirde diğer bazı yükümlülükleri de yerine getirmeniz durumunda Transformal Nefes®Koçu olabilirsiniz.