İletişim

TKS Eğitim ve Danışmanlık

by Sibel Kavunoğlu

Bizi Takip Edin

Boyalı Köşk Sok Yurt Apt 11/2 Arnavutköy Beşiktaş I İstanbul

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Whatsup&Tel: 0554 268 02 87

Photo to wix.archieve,  Logo credit to Sevim Dalan

 

  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

Transformal Nefes Seminerine Neden Katılmalıyım?

 

Transformal Nefes® Tekniği İnsan Bilincinin Deneyimleyeceği Her Alanda Transformasyonu Sağlar. 

 

Yasamımızda travmatik ya da hoşlanmadığımız bir tecrübe ile karşılaştığımızda nefesimizi tutarız. Çünkü bilinçaltımız bizi bu durum karşısında korumaya çalışır. Nefesi tutmak bir an için bizi desteklemiş olsa da olumsuzluğu bastırıp içimize itmemize ve hücre hafızamıza hapsetmemize neden olur. Hücre hafızamıza hapsettiğimiz bu negatif enerji de bilinçaltımız tarafından sürekli kontrol edilir. Dışarı çıkmaya çalıştıkça bastırılır, bu da halsiz ve bitkin hissetmemize, sağlığımızı kaybetmemize neden olur. 

 

Hücrelerimizdeki negatif enerji hücre sağlığımızı, gündelik yaşantımızı, ve kendimiz hakkındaki ilgili düşüncelerimizi negatif yönde etkiler. Transformal Nefes® sürecinde bedenimize giren yüksek oksijen frekansı sayesinde elektro manyetik frekansımız daha yüksek bir duruma geçer ve düşük enerji frekansı yüksek enerji frekansı ile karşılaştığında düşük enerji yükseğe doğru çıkar ve böylece bilinçaltımızda geçmişten kalan negatif enerjiler açığa çıkmaya ve temizlenmeye başlar.

Transformal Nefes®Semineri içerisinde yapacağımız nefes seansları negatif düşünce ve bastırılmış duygularınızı doğal ve pozitif bir duruma dönüştürecek, bu da daha neşeli, sevgi dolu, kendi ile son derece barışık ve daha sağlıklı olmanızı sağlayacaktır 

     Transformal Nefes® Semineri Nerede ve Kaç Günde Uygulanıyor? 

 

Normal rutininizden, işinizden, hayatınızdan, ailenizden ve arkadaşlarınızdan ayrı geçireceğiniz 5,5 gün boyunca size yaşamınızın dışına çıkarak yaşamınıza ve yaşamınız içerisinde nerede yer aldığınıza bakma fırsatı doğuracak. Yaşamınızın gündelik hayatın itiş kakışı olmadan, transforme olabilmesi ve pozitife dönüştürülebilmesi daha kolaydır. Bir yandan da bu değişimin size tamamen yabancı insanlarla aynı ortamda oluyor olması derinlerde bir güvenlik probleminizi yüzeye çıkartıp transforme olmasını sağlayacak.

 

Bilin ki her çıkış bir inişten sonra gerçekleşir. Ve bir iniş tek bir nefes, tek bir saniye içerisinde çıkışa dönüşebilir. Üst üste güçlü transformasyon araçları ile Transformal nefes semineri başarı ve etkiden oluşuyor. Seminer içerisindeki her an, her saniye ve olan biten herşeyin bir nedeni var. 

 

Bu Güçlü değişim ve dönüşüm seminerinden sonra Level IV Aşama I ve Aşama II seminerine devam ettiğiniz takdirde diğer bazı yükümlülükleri de yerine getirmeniz durumunda Transformal Nefes®Faciliator olabilirsiniz. 

Transformal Nefes Seminerine Katılmak Bana Neler Sağlar?

Nefes Sayesinde Yaşam Kaynağımız ile Bağlantı Kurabilir ve Yaşam Enerjimizi Yaşamınıza Kolayca Alabilirsiniz.

 

Bati ve Doğu dinlerinde, ögretilerde ve spirituel yaşam biçimlerinde nefes Tanri'ya ve evrensel zekaya bağlanabilmenin doğrudan ve güçlü araçlarından biri olmuştur. Nefesimizi açtığımızda nefesimiz aktive olmaya başlar. Bu durumda iken sanki biz değil içimizdeki birşey, bir güç, bize nefes aldırıyormuş gibi bir his verir. Bu durum, aktif durumdaki yüksek bilinç frekansları ile bağlantıya geçmemizi kolaylaştırır. Bu yüksek frekansa tamamen teslim olduğumuzda ise mistik bir deneyimler yaşamak ve rahatsızlığımız ne olursa olsun şifa bulmak mümkün hale gelir.

 

Transformal Nefes®Semineri, evrenin mucizevi kanunlarını kullanarak günlük yaşantımızda daha yüksek farkındalığı tadabilmemizi, anda kalabilmemizi, her nefeste İlahi Kaynağın yol gösterişini hissedebilmemizi sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.